KIBRIS TÜRK İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ.

KIBRIS TÜRK İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ.

Kıbrıs Türk inşaat Müteahhitleri  Birliği Başkanı  Cafer Gürcafer  ve yönetim kurulu üyeleri Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i makamında ziyaret etti.

Kıbrıs Türk inşaat Müteahhitleri  Birliği Başkanı  Cafer Gürcafer, birliğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı açıklamada, Kıbrıs Türk inşaat Müteahhitleri  Birliği Başkanı  Cafer Gürcafer  ve yönetim kurulu üyelerinin Gazimağusa Belediyesine yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyduğunu, müteahhitler birliğinin belediyeler ile istişare içerisinde olması gerektiğini Gazimağusa Belediyesi olarak müteahhitler birliği ile sürekli istişare içerisinde olduklarını söyledi. İsmail Arter, yapı ve denetim konularının görüşülmesi açısından önemli bir görüşme olduğunun altını çizdi. Ülkenin gelişmesi ve kalkınması için yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

Kıbrıs Türk inşaat Müteahhitleri  Birliği Başkanı  Cafer Gürcafer ‘in yaptığı açıklamada, Gazimağusa Belediyesi ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını, önümüzdeki  günlerde ülke ekonomisini, Gazimağusa şehrini ve sektörü ilgilendiren çok önemli gelişmelerin olacağını, bu gelişmelerden en önemlisi Gazimağusa Belediyesinin İmar ile yaptığı çalışmaların olduğunu, Gazimağusa Kenti için müteahhitler birliğinin komite oluşturduğunu, Bu komitenin kurulma amacının Gazimağusa Belediyesi olan ilişkilerin daha iyi seviyeye getirmesi  ve Gazimağusa Belediyesinin yaptığı imar planlaması çalışmalarında destek olacağını söyledi. Gürcafer, Gazimağusa Beldeye Başkanı İsmail Arter’e yaptığı çalışmalar için ve müteahhitler birliğinin ziyaretini kabul ettiği için teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ