GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ “SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR” ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ “SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR” ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ
Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Kulübünün farkındalık yaratmak ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak adına organize ettiği “Sağlık için pedal Çevir” bisiklet turu etkinliği yapıldı. Etkinliğe Gazimağusa Belediye Başkanlığına vekalet eden As başkan İbrahim Uysal katıldı. Çamlık Spor Kulübününe emeklerinden dolayı Canan Zeki ve Kaptan Doğruöz’e birer teşekkür plaketi sunuldu.
Gazimağusa As Başkanı İbrahim Uysal’ ın yaptığı açıklamada; Ülkemizde madde bağımlılığının ve kötü alışkanlıkların ciddi boyutlara ulaştığını, çözümünün gelecek nesillerin sağlıklı yetişebilmesinden geçtiğini, bu mücadelenin yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşların işbirliği içerisinde yürütülmesi ve sorunların erken çözümlenebilmesi açısından önemli olduğunu söyledi. Uysal, Gazimağusa Belediyesi her yaşa ve cinsiyete uygun, insanı geliştirmede katkı sağlamaya yönelik projeleri toplumsal dönüşümün bir parçası olarak görmekte olduğunun altını çizdi. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.
Canan Zeki’ nin açıklamasında, Gençlerin bu güzel etkinlik de yer alması mutluluk verici olduğunu, Çamlık Spor Kulübünün bu anlamlı etkinliği organize ettiği ve ortak paylaşımda gençleri bir araya getirdiği için tebrik ettiğini söyleyerek, ömür boyu bisiklet sürmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları yönünde gençliğe öğütlerde bulundu. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ