GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, belediyenin şubeleri ve ana binadaki personel ile bayramlaştı. Belediyenin ana binası dışında hizmet veren şubelerini dolaşarak tek tek her personelle bayramlaşan Belediye Başkanı İsmail Arter, ardından ana binadaki personeli kabul ederek bayramlaştı.
Bayram tatili boyunca Gazimağusa Belediyesi’nin hazırda bulundurduğu ekipleriyle hizmetlerini aksatmadan sürdüreceğini ifade eden Arter, herhangi bir acil durumda vatandaşların görevde olan acil ekiplere belediyeyi arayarak ulaşabileceğini söyledi.
 
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter Kurban Bayramı ile ilgili yaptığı konuşmada 30 Ağustos Zafer Bayramı'yla birleşerek 6 gün olacak Kurban Bayramı tatilinde hizmetlerin aksamaması için gerekli tedbirleri aldıklarını ifade ederek “halkımızın hem Kurban Bayramı’nı hem 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi. Arter, Kurban bayramı nedeniyle belediye mezbahasının bayram boyunca hizmette olacağını, ekiplerin de herhangi bir acil durum olması durumunda görev başında olacağını ifade etti. Bayramda Salamis Yolu’nda MGA tesisi yanındaki alanda Bayram Şöleni gerçekleştireceklerini ifade eden Arter, 1-10 Eylül tarihlerinde yapacakları şölende özellikle okulların açılmasının yaklaştığı günlerde çocuklara bayram şöleni yaşatacaklarını ve eğlenceli etkinlikler sunacaklarını belirtti.
Tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve sağlık içinde geçirmelerini temenni eden Belediye Başkanı İsmail Arter, tüm halkın Kurban Bayramı’nı en içten dilekleriyle kutladı.

FOTOĞRAF GALERİSİ