KIBRIS TÜRK İNŞAAT TAŞERONLARI BİRLİĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

KIBRIS TÜRK İNŞAAT TAŞERONLARI BİRLİĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronlar Birliği Başkanı Osman Amca ve yönetim kurulu üyeleri Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek sektörde yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgi verdi. İnşaat Taşeronlar Birliği Başkanı Osman Amca hazırladığı çalışma dosyasını  Gazimağusa Belediye Başkanı  ismail Arter’e sundu.
İsmail Arter; Gazimağusa Belediyesi  olarak devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişare içerisinde olduklarını, inşaatların yasal çerçevede denetlendiğini söyledi. Gazimağusa Belediyesi’ne yaptıkları ziyaretten memnun olduğunu, Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği Başkanı Osman Amca ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Osman Amca; Bölgelerde üyeler ile istişare yaparak sıkıntılara çözüm aradıklarını, inşaat taşeronları birliğine üye olmayan inşaat işleri ile uğraşan inşaatçılar ile mücadele edilmesi yönünde ortak çalışma yapılması gerektiğini söyledi. Gazimağusa Belediyesi Başkanı İsmail Arter’e sorunlarına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ