GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ OYUNCULARI 18 YAŞ ÜSTÜ REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE VOLEYBOL OYNADI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ OYUNCULARI 18 YAŞ ÜSTÜ REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE VOLEYBOL  OYNADI
Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Kulübü oyuncuları, sosyal sorumluluk projesi olarak İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile voleybol oynadı. Gazimağusa Belediyesi Mağusa Arena Spor Salonu’nda  düzenlenen farkındalık etkinliğinde rehabilitasyon merkezi öğrencileri voleybol oyuncuları ile çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli saatler geçirdi.
 
İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Havva Öztaney konuşmasında, sosyal sorumluluk projesi olarak örnek bir etkinlik düzenlendiğini ifade ederek, gençlerin sosyalleşmesi ve topluma uyum sağlaması için bu tarz etkinliklerin önemli olduğunu ifade ederek, Belediye Başkanı İsmail Arter ile Çamlık Spor Kulübü’ne teşekkür etti.
 
Çamlık Spor Kulübü Başkanı Hasan Hasoğlan, çamlık spor olarak sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almak için gayret gösterdiklerini, belediyenin sağladığı salon imkanı ve Başkan Arter’in desteğiyle çalışmalara devam ettiklerini, farklı kesimlere de spor yapma imkanı sunulması için yönetim kurulundan arkadaşları, sporcular ve belediye ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
 
Mağusa Gelişim Akademisi (MGA) Sorumlusu Refik Hazır ise, Çamlık Spor Kulübü ve öğrencilerin gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinin yapılmasından dolayı belediye adına sorumluları kutlayarak, hem öğrencilerin sosyalleşmesi hem de voleybol takımındaki sporcuların farkındalığı için etkinliğin önemli olduğunu kaydetti.

FOTOĞRAF GALERİSİ