GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TOPLUM BÜYÜKLERİNİN BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TOPLUM BÜYÜKLERİNİN BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Gazimağusa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İkinci Bahar Yaşam Kulübü, babalar günü dolayısıyla üyelerini ziyaret etti. Hem özel günlerde hem de sağlık kontrolleri için düzenli olarak her üyesini ziyaret eden kulüp görevlileri,  800’e yakın üyesini evlerinde ziyaret ederek babalar gününü kutladı. Görevliler tarafından teker teker ziyaret edilen babalara Belediye Başkanı İsmail Arter’in gün ile ilgili gönderdiği kutlama kartıyla birlikte çeşitli renklerde çiçekler dağıtıldı. 
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, toplum büyükleriyle düzenli olarak bir araya gelen ve onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışan belediyenin İkinci Bahar Yaşam Kulübü’nün özel günlerde de aynı anlayışla hizmete devam ettiklerini belirtti.
Toplum büyüklerinin hakkını ödemenin mümkün olmadığını ifade eden Belediye Başkanı İsmail Arter,  “büyüklerimizle sadece özel günlerde değil, ekiplerimizin düzenli ziyaretleriyle yılın her günü birlikteyiz” diyerek tüm babaların Babalar Günü’nü kutlayarak sağlıklı ömürler diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ