MİNİK ELLERDEN MARİFETLİ DOKUNUŞLAR İLE YILSONU SERGİSİ

MİNİK ELLERDEN MARİFETLİ DOKUNUŞLAR İLE YILSONU SERGİSİ
Gazimağusa Belediyesi Atatürk Kreş ve Anaokulu öğrencilerinin el emeği ve büyük bir beceriyle öğretmenlerinin eşliğinde hazırladıkları yılsonu sergisi, Gazimağusa Gelişim Akademisi Maraş tesislerinde Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ’in kurdele kesimi ile ziyarete açıldı.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’ yaptığı konuşmada; Serginin açılışını yapmaktan büyük heyecan duyduğunu, minikler tarafından yapılan resimlerin ve el işlerinin gelecekte güzel anı olarak tarihe geçeceğini söyledi. Konuşmasının devamında Arter, Gazimağusa Belediyesi Kreş ve anaokulu yönetimi ve eğitmenlerinin özverili çalışmalarının dikkat çektiğinin belirtti. Arter,  sergiye katılan ailelere ve çocuklara sağlıklı, mutlu bir hayat dileklerinde bulunarak, Ssrgide emeği geçen minik öğrenciler ve öğretmenlerine  teşekkür etti.
Gazimağusa Belediyesi Atatürk Kreş ve Anaokulu Müdürü Havva Onaç yaptığı konuşmada; Kreş ve Anaokulu eğitmenlerinin rehberlerinde minik ellerden çıkan eserlerden gurur duyduğunu söyledi. Minik öğrencilerin bu heyecanı paylaşan velilere ve yaptıkları tüm faaliyetlere katılan ve minik öğrencilere önem veren Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e teşekkür etti.
Gazimağusa Belediyesi Atatürk Kreş ve Anaokulu öğrencilerin büyük marifet ve hayal gücü ile hazırladıkları resim, el işi, geri dönüşüm fikirleri ile hazırladıkları faaliyetleri ziyaretçiler tarafından büyük beğeniyle ziyaret edildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ