GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ İRFAN NADİR 18 YAŞ ÜSTÜ REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE TENİS OYNADI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ İRFAN NADİR 18 YAŞ ÜSTÜ REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE TENİS OYNADI
Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, sosyal sorumluluk projesi olarak İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile tenis oynadı. Gazimağusa Belediyesi’ne ait Tenis Tesisi’nde Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile işbirliğinde 3.’sü düzenlenen Farkındalık Etkinliğinde rehabilitasyon merkezi öğrencileri tenis eğitmenleri ile çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli saatler geçirdi.
 
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü’nün çok başarılılara imza atmasının yanında geleneksel hale getirdiği İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi öğrenci ile sosyal sorumluluk projesi görevini de yerine getirdiğini, eğitmenlerin öğrencilere tenis hareketlerini öğrettiğini, öğrencilerin heyecanını, coşkusunu ve mutluluğunu görmenin kendilerini de mutlu ettiğini belirtti. Arter, Tenis Kulübü Başkanı Cahit Kasapoğlu’na ve ekibine, sürekli işbirliği yaptıkları İrfan Nadir 18 yaş üstü rehabilitasyon Merkezi Müdürü Havva Öztenay’a teşekkür etti.
 
Tenis Kulübü Başkanı Cahit Kasapoğlu, 3.’sünü düzenledikleri farkındalık etkinliğine katılan ve kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı İsmail Arter’e teşekkür ederek, yönetim kurulu ve eğitmenlerinin gençlerin güzel zaman geçirmesi için hazırladığı etkinliğin farkındalık amacıyla yapıldığını ve bu tarz etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Kasapoğlu, etkinliğin gerçekleşmesinde katkıları olan Northerland Construction ve Ekor’a da teşekkür etti.
 
İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Havva Öztaney ise sosyal sorumluluk projesi olarak örnek bir etkinlik düzenlendiğini ifade ederek, Belediye Başkanı İsmail Arter ile Tenis Kulübü Başkanı Cahit Kasapoğlu’na teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ