LEYMOSUN KÜLTÜR VAKFI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

LEYMOSUN KÜLTÜR VAKFI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
Leymosun Kültür Vakfı üyeleri bugün Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek hem vakfa yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti hem de 11 Haziran’da yapmayı planladıkları Leymosun Pikniği ve Karnaval Yürüyüşü’ne davet etti.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Leymosun Kültür Vakfı ile geçmişten gelen temasları olduğunu, vakfın çalışmalarını sürekli takip ettiklerini ifade ederek, toplumsal sorumluluk anlamında Leymosun kültürünü yaşatmak için aktif olarak çalışan Vakfın hem Gazimağusa’da hem diğer bölgelerde yapacağı çalışmalara destek vereceklerini belirti.
Leymosun Kültür Vakfı üyeleri 11 Haziran’da Gelenksel Leymosunlular Pikniği ve aynı gün Karnaval yürüyüşü gerçekleştireceklerini ifade ederek, Başkan Arter’in bugüne kadar vakfa yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederek etkinliklere davet etti. Boğaz piknik alanında yapacakları Karnaval Yürüyüşünü bu yıl ilk kez düzenlediklerini kaydeden üyeler, tüm Leymosunluları etkinliklere beklediklerini belirtti.
 

FOTOĞRAF GALERİSİ