İRFAN NADİR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E EN ÖZEL ESERLERİNİ TAKDİM ETTİ

İRFAN NADİR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E EN ÖZEL ESERLERİNİ TAKDİM ETTİ
İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri bugün Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek ortak üretimleri olan Seramik Melek Tablosu takdim etti. Ahşap, seramik ve oyma işiyle yaptıkları üretimlerini geçtiğimiz günlerde ülkemizde bir ilk olarak  sergileyen merkezin öğrencileri, eserlerinin en özel çalışması olan ve tüm öğrencilerin ortak çalışmasıyla üretilen tabloyu Başkan İsmail Arter’e takdim etti.
Ziyarette bir konuşma yapan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, öğrencilerin hem ziyaretinden hem de en özel çalışmalarını kendisine vermelerinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, belediye başkanı olmadan önce de gençleri tanıdığını ve onları ziyaret ettiğini, merkezin gençlerine imkan verilmesi halinde neler yapabileceklerini bildiğini ve açtıkları sergiyle de bunu herkese gösterdiklerini ifade etti.
Başkan İsmail Arter, merkezin müdürü Havva Öztenay’ı özverili çalışmalarından dolayı her zaman takdir ettiğini ifade eden Başkan İsmail Arter, özel eğitimin verildiği gençlere özel bir ilgi gösterildiğini ve normalin üstünde performans sergilendiğini ifade etti. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da merkeze destek olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Arter,  sürekli ihtiyaçların arttığı Gazimağusa’da merkezin de hem fiziki yapısı hem kadro olarak bu alandaki talebe yanıt verecek şekilde geliştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Tüm öğrencilerin birlikte emek vererek yaptıkları en özel eserin kendisine verilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden başkan İsmail Arter öğrencilere teşekkür etti.
İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Havva Öztenay ise, 18 yaş Üstü İrfan Nadir Rehabilitayson Merkezi öğrencilerinin Kıbrıs’ta bir ilk olarak ahşap, seramik ve oyma işinden yaptığı eserlerini sergilediğini ifade ederek, ilk günden beridir her zaman yanlarında olan, maddi ve manevi olarak destek veren Belediye Başkanı İsmail Arter’e tüm öğrencilerin ortak üretimi olan en özel eseri takdim etmek istediklerini aktardı.
 

FOTOĞRAF GALERİSİ