BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER ANNELER GÜNÜ’NÜ ZİYARETLERLE KUTLADI

BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER ANNELER GÜNÜ’NÜ ZİYARETLERLE KUTLADI
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter kent genelindeki yaşlı bakım evlerini ziyaret ederek annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Belediye Başkanı İsmail Arter’in, Meros Yaşlılar Bakım Evi, Ayışığı Bakım Evi ve Özen Yaşlı Bakım Merkezlerine yaptığı ziyaretlerde annelere üzerinde kutlama kartlarının olduğu karanfil çiçekleri verilirken, Başkan İsmail Arter bakım evleri sakinleriyle sohbet etti.
 
Anneler Günü kutlamaları çerçevesinde Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü görevlileri de kentte yaşayan 65 yaş ve üzeri annelerin Anneler Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı. Kent genelinde toplamda 2 bin 500 üyesine çeşitli hizmetler sunan ve yılın her günü üyeleriyle birlikte olan kulüp, bir haftalık sürede bin 500’ü aşkın anne üyesini evlerinde ziyaret etti. Görevliler tarafından teker teker ziyaret edilen annelere Belediye Başkanı İsmail Arter’in gün ile ilgili gönderdiği kutlama kartları ve çiçekler verildi.
 
Ziyarette bir açıklama yapan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Anneler Günü vesilesiyle ziyaretler gerçekleştirdiklerini, annelerimiz ve babalarımız yaşlılar evindedir diye onları unutmamak gerektiğini, kendisi bakım evlerine her geldiğinde yaşlılarımızın ilgi, sevgi ve saygı beklediklerini gördüğünü, başka bir beklentilerinin olmadığını ifade etti. Onları özel günlerde ziyaret etmenin yetmediğini, sık sık ziyaret edilmesi gerektiğini, hatta herkesin de anne babası buralarda kalmasa da yaşlı bakım evlerini ziyaret etmesi gerektiğini ifade ederek, “ben her fırsatta yaşlılarımızdan geçer bir merhaba derim. Bu onları çok mutlu eder. Bunu herkesin de yapmasını isterim. Onları daha çok ziyaret etmemiz lazım” dedi. Başkan İsmail Arter, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı ve sağlıklı günler diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ