GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ ALGIM ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE TENİS OYNADI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ  ALGIM  ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE TENİS OYNADI
Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, sosyal sorumluluk projesi olarak Lefkoşa’da faaliyet gösteren Algım Özel Eğitim Merkezi öğrencileri ile tenis oynadı. Gazimağusa Belediyesi’ne ait Tenis Tesisi’nde bugün saat 10:00’da yapılan etkinlikte merkezin öğrencileri tenis eğitmenleri ile birlikte çeşitli oyunlar oynayarak hem tenis oynama heyecanı yaşadı hem de eğlenceli saatler geçirdi. Tenis Kulübü eğitmenleri, Gazimağusa’daki İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi ve Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi öğrencilerinden sonra Lefkoşa’daki özel eğitim merkezi öğrencilerine de tenisi sevdirecek ve gelişimlerine katkı koyacak tenis oyunları oynamaya devam edecek. 
 
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü’nün sosyal sorumluluk etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldiklerini, tenis kulübünün başarılarının yanında, eğitim amaçlı olarak tenis eğitimi verdiklerini, bu çalışmalardan dolayı eğitmenleri ve kulüp başkanı Cahit Kasapoğlu’nu kutladı. Kulübün böylesi sosyal sorumluluk çalışmalarının kendilerini gururlandırdığını, Gazimağusa dışından bir özel eğitim merkezi öğrencilerini tesislerinde ağırladıklarını, öğrencilerin hem birşeyler paylaşacağını hem tenisi seveceğini hem de eğleneceğini söyledi ve çocukların mutlu ve sağlıklı bir şekilde spor yapmasının önemine dikkat çekti.
 
Gazimağusa belediyesi tenis Kulübü Başkanı Cahit Kasapoğlu ise, özel eğitim merkezi öğrencilerini mutlu etmenin kendileri için mutluluk verici olduğunu, yıllardır özel ilgiye muhtaç olan çocuklarımızla ilgilenmenin keyif verici olduğunu ve farkındalık yaratmanın ötesinde farkında olduklarını da gösterdiklerini ifade etti. Kasapoğlu, organizasyonların devam ederek başka özel eğitim merkezilerini de misafir edeceklerini, Algım Özel Eğitim Merkezi’ne katıldıkları için, Belediye Başkanı İsmail Arter’e verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Algım Özel Eğitim Merkezi Merkez Müdürü Evren Karademir de, Lefkoşa’da bulunan bir okul olarak kendilerini Gazimağusa’ya davet etiği için öncelikle Belediye Başkanı İsmail Arter’e teşekkür ederek, tenis sporunun merkezilerinde bir eksiklik olduğunu ancak şimdi tamamlandığını, kulüp başkanı Cahit Kasapoğlu’na bu eksikliği gördüğü ve öğrencilere tenisi tanıtmak için imkan sağladığı için de teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ