GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

Gazimağusa Türk Maarif Koleji’nin okul müdürü ve okul aile birliği, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e bir nezaket ziyaretinde bulunarak okulla ilgili taleplerini aktarıp çiçek takdim etti. Okul Müdürü Bahadır Volkan başkanlığında, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Erim’in de yer aldığı heyet, Belediye Başkanı İsmail Arter’e yaptıkları nezaket ziyaretinde okul için yapmayı planladıkları projelerini sundu.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, okul müdürünün ve göreve yeni gelen okul aile birliği başkanının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, diğer okullarla olduğu gibi Gazimağusa Türk Maarif Koleji ile de devam ettikleri iyi ilişkileri ve temaslarını bundan sonra da aynı şekilde sürdürme niyetinde olduklarını belirterek, okullara yasal çerçevede katkı yapmaya devam edeceklerini kaydetti. Arter, okulların daha iyi koşullarda eğitim verebilmesi için devam ettikleri çalışmaların yanında, Gazimağusa ile ilgili öğretmenlerin görüşlerini almanın da kendileri için önemli olduğunu, bu görev ve sorumlulukla çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.       

Okul Müdürü Bahadır Volkan ise, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e yaptıkları nezaket ziyaretinde okulun ihtiyaçları ile ilgili bilgi vereceklerini ifade ederek, sorunlu noktaların düzeltilmesi için belediye başkanına yaptıkları ziyaretin önemli olduğunu söyledi ve Başkan Arter’in kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti. Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Erim de, hem bazı taleplerle ilgili bilgi vermek hem de yapmayı istedikleri projelerini sunmak için ziyaret ettikleri Belediye Başkanı İsmail Arter’in okullara yaptıkları katkıları ve bu konudaki pozitif yaklaşımını bildikleri için projelerinin olumlu sonuçlanacağına inanç belirtti.

FOTOĞRAF GALERİSİ