KKTC EMEKLİ POLİSLER DERNEĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

KKTC EMEKLİ POLİSLER DERNEĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

KKTC Emekli Polisler Derneği Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e bir nezaket ziyaretinde bulundu. Derneğin Başkan Nurettin Çırakoğlu beraberindeki heyetle makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı Arter ile genel konularla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, tüm sivil toplum örgütleri ile iyi ilişkilerini sürdürdüklerini, istişare içinde çalışma yürütmenin hem halk adına hem belediye adına faydalı olduğunu ifade ederek, dernekle üst düzeyde temaslarını sürdürme kararlılığında olduklarını belirtti. Arter, KKTC Emekli Polisler Derneği ile görüş alışverişi yapmanın çok önemli olduğunu, çok büyük tecrübelere sahip dernek üyeleri ile bir araya gelmenin ve onların görüşlerini almanın farklı bir anlamı olduğunu söyleyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

KKTC Emekli Polisler Derneği Başkanı Nurettin Çırakoğlu da, çeşitli konularla ilgili Belediye Başkanı İsmail Arter’e hem görüşlerini ifade ettiklerini hem de bilgi aldıklarını ifade ederek, belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını, iletişim olarak da Gazimağusa Belediyesi’nin ilişkilerinin iyi olduğu belediyeler arasında olduğu için de memnuniyetini ifade etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ