GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ “VOLEYBOLU YAŞATMA GECESİ”NDE BİR ARAYA GELDİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ ÇAMLIK SPOR KULÜBÜ “VOLEYBOLU YAŞATMA GECESİ”NDE BİR ARAYA GELDİ

Gazimağusa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve başarılarıyla dikkat çeken Çamlık Spor Kulübü,  dün akşam DAÜ Beach Club’ta “Voleybolu Yaşatma Gecesi” düzenleyerek hem takımlarının şampiyonluklarını kutladı hem de eğlendi. Gazimağusa Belediyesi’nin uzun yıllardan sonra hayat verdiği Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor’un erkek takımının iki yıl üst üste Rauf Raif Denktaş Federasyon Kupası Şampiyonu olmasının kutlaması yapıldı.

Güney Kıbrıs’tan Anagennisi  Derinya Kulüp Başkanı Pavlos Pavlu ve oyuncuları da geceye katıldı. Geceye katılanlar Eda Bingöl ve Fatih Ertürk’ün müzikleri ile keyifli saatler geçirdi. Anagennisi  Derinya Kulüp Başkanı Pavlos Pavlu, Çamlık Spor Kulübü Başkanı Haluk Harutoğlu’na kulüplerinin flamasını takdim etti.

Gecede bir konuşma yapan Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Kulübü Başkanı Haluk Harutoğlu, 2 yıl önce faaliyete başladıklarında, kulübe siyaseti sokmadan voleybol oynamak isteyenlere kapılarının açık olduğunu ve gençlere voleybolu sevdireceklerini söylediklerini ifade ederek, “en doğru ve en iyi şekilde olanak sağlamaya çalıştık ve sizlerin desteğiyle bunda başarılı olduk” dedi. Gecede aralarında bulunan  Anagennisi  Derinya Kulübüyle son bir yıldır sporun dostluk, kardeşlik ve barış olduğu anlayışıyla maçlar yaptıklarını ve toplumlar arası yakınlaşma için çalıştıklarını ve başarılı olduklarını söyledi.

Anagennisi  Derinya Kulüb Başkanı Pavlos Pavlu ise, Çamlık Spor’un daveti için teşekkür ederek, UNDP programıyla başlayan iki toplumlu sporu devam ettireceklerini, Anaggennisi Derinya’nın 1920’de kurulduğunu, o yıllarda kurulan kulübün atletizm ve voleybol takımlarının olduğunu, şu anda futbol ve voleybol liglere mücadele eden 2 takımlarının olduğunu söyledi. Pavlos, gençliğin gelecekte aydı adada barış içinde yaşaması için çalıştıklarını söyledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ