KUZEY KIBRIS OFFROAD DERNEĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

KUZEY KIBRIS OFFROAD DERNEĞİ GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği Başkan ve yönetim kurulu Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek Gazimağusa’da düzenledikleri 2. Offroad Yarışı’na verdiği destek için teşekkür etti.

Gazimağusa Belediyesi’nin gerekli altyapıyı sağladığı parkurda yapılan ve Gazimağusa’da ciddi anlamda ilk kez düzenlenen Offroad Yarışı için memnuniyetini dile getiren Başkan Hakan Kofalı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı İsmail Arter’e plaket takdim etti. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Kuzey Kıbrıs Offroad Dernği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, geçtiğimiz ay offroad derneği ile ortaklaşa olarak yaptıkları yarışın Gazimağusa halkı tarafından heyecanla takip edildiğini ve bu tür doğa sporlarına ilginin olduğunu gördüklerini söyledi. Yarışın Gazimağusa’da geleneksel olarak yapılmasını organize etmek için başkan Hakan Kofalı ile temasta olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği Başkanı Hakan Kofalı ise bu sezonun 2. Yarışı olan yarışı Gazimağusa’da ilk kez düzenlediklerini, Gazimağusa Belediyesi’nin yarışa verdiği desteğin kendilerini mutlu ettiğini, bu nedenle Başkan Arter’e teşekkür ziyaretinde bulunduklarını söyledi.  Kofalı, offroad yarışını her yıl geleneksel olarak Mağusa halkı ile buluşturmak istediklerini ifade ederek, Belediye Başkanı İsmail Arter’e bir kez daha teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ