İKİNCİ BAHAR YAŞAM KULÜBÜ ÜYELERİNİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

İKİNCİ BAHAR YAŞAM KULÜBÜ ÜYELERİNİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Gazimağusa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İkinci Bahar Yaşam Kulübü, kentte yaşayan 65 yaş ve üzeri annelerin Anneler Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı. Yaklaşık 2 bin 100 üyesine çeşitli hizmetler sunan kulüp, bir haftalık sürede bin 300 üyesini evlerinde ziyaret ederek anneler gününü kutladı. Görevliler tarafından teker teker ziyaret edilen annelere Belediye Başkanı İsmail Arter’in gün ile ilgili gönderdiği kutlama kartıyla birlikte çeşitli renklerde karanfil dağıtıldı.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yayınladığı mesajda, “sınırız sevgi ve fedakârlıkla toplumun geleceğini dünyaya getiren ve yetiştiren annelerimize hak ettikleri değeri verebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” diyerek, Anneler Günü’nün tüm insanlar için duygusal bir gün olduğunu, annelerin çocuklara olan sevgisinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini söyledi.

Arter, sınırsız sevgi ve fedakârlıkla toplumun geleceğini yetiştiren annelerimizle yılın sadece bir gününde değil her gününde birlikte olarak onların ölçülemez sevgilerine layık olmamız gerektiğini, annelerin hakkını ödemenin mümkün olmadığını belirtti. Arter, her zaman onların yanında olmamız gerektiğini vurgulayarak, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı ve sağlıklı günler diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ