GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER KAYMAKAM DÜRDANE ACI’YI ZİYARET ETTİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER KAYMAKAM DÜRDANE ACI’YI ZİYARET ETTİ

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı’yı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı’yı bugün saat 12:00’da makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı İsmail Arter, şehirle ilgili konuları da görüştüklerini belirtti.

Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı, Belediye Başkanı İsmail Arter’in ziyaretinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başlayarak, ziyaretin kendilerine onur verdiğini söyledi.  9 Haziran’da göreve başladığını ifade eden Acı, hem Belediye Başkanı İsmail Arter hem de diğer belediyelerle uyumlu olarak çalışacaklarına inanç belirterek,  Gazimağusa halkı için beraber yapacakları işler olacağını belirtti. Birlikte çalışarak daha da güçlü olacaklarını ifade eden Acı, “gerek belediye başkanları gerek muhtarlar ve gerekse daire müdürleriyle istişare halinde Gazimağusa halkı için en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz” dedi ve ziyaret için tekrardan teşekkür etti.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter de konuşmasında, göreve yeni başlayan Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı’yı hayırlısı olsun ve başarılar dilemek için ziyaret ettiğini, Gazimağusa halkı için müşterek çalışmaları geçmişte olduğu gibi devam ettirip ileriye taşıyacaklarından emin olduğunu ifade etti. “Herşey şehrimiz ve halkımız içindir” diyen Başkan Arter, şehirle ilgili bazı konulara istişare etme fırsatı da bulacaklarını ifade ederek, Kaymakam Dürdane Acı’ya tekrardan yeni görevimin hayırlı olmasını diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ