GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI TAMAMLANDI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI TAMAMLANDI

Voleybol Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen plaj Voleybol turnuvası oynanan yarı final, üçüncülük ve final maçaları ile tamamlandı. Turnuvada bayanlarda buğra-Merve, erkelerde ise Salih Bufaro ikilisi şampiyon oldu. Gazimağusa Belediyesi Başkanı İsmail Arter konuşmasında, diğer spor dallarında olduğu gibi federasyonla birlikte düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen turnuvayı gençlerin heyecanla beklediğini ifade etti. Arter, Bu yıl Türkiye’deki olayların üzüntüsünü yaşadıklarını, turnuvanın  buruk bir şekilde yapıldığını, bunu söylemeden geçemeyeceğini ifade etti. Her yıl olduğu gibi gençlerin aynı heyecanı yaşadığını ifade den Arter, her yıl daha da geliştirerek organizasyonu düzenleyeceklerini ve sporun özellikle gençlerin gelişmesi, paylaşım yaşaması, yarışması ve sosyalliği içim böylesi etkinlikleri faydalı gördüklerini söyledi. Arter Glapsides Plajı düzenleme projesi kapsamında sportif faaliyetler için altyapının da yapılacağının bilgisini Verdi.

Voleybol Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen plaj Voleybol turnuvası dün sabah oynanan yarı final, öğleden sonra üçüncülük ve final karşılaşmaları sonunda 2 kategoride şampiyonlar belli oldu. Gazimağusa Belediyesi plaj Voleybolu turnuvasında bayanlarda Buğra-Merve ikilisi birinci, Canan-yaren ikilisi ikinci, Çisem-Kardelen ikilisi ise üçüncü oldu. Erkelerde ise Salih-Bufaro ikilisi birinci, Ferdi-Osman ikilisini ikinci, Öktem-Umut ikilisi üçüncü oldu.

Gazimağusa Belediyesi tarafından düzenlenen plaj Voleybol turnuvası final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara ödülleri Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Sayıştay Başkanı Osman Korhan tarafından verildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ