GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER GAZİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER GAZİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, sivil toplum örgütlerine başlattığı ziyaretler kapsamında bugün  Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Gaziler Derneği Gazimağusa Şubesi’ni ziyaret ederek şehirle ilgili genel konuları görüştü. Belediye Başkanı İsmail Arter’in bugün saat 11:30’da Gaziler Derneği’ne yaptığı ziyarette Gazimağusa Şubesi Başkanı Mustafa Menteşe ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, belediyelerin sivil toplum örgütleriyle sosyal sorumluluk projeleri yürüttüğü çalışmaların kendileri için çok önemli olduğunu, Gaziler Derneği’nin belediyeye komşu olan bir dernek olduğunu, sivil toplum örgütlerine yapacakları ziyaretlere Gazilerden Derneği’nden başladıklarını ve güncel konuları konuşacaklarını söyledi. Belediye Başkanı İsmail Arter, ülkenin bugünlere gelmesinde gazilerin büyük emeği olduğunu, verilen emeklerin değerinin bilinmesi gerektiğini belirterek, belediyenin katkı koyması gereken konularda her zaman göreve hazır olduklarını ifade etti. Başkan Arter, hayatta olan gazilere sağlıklı yaşamlar, aramızda olmayanlara da rahmetler diledi.

Gaziler Derneği Gazimağusa Şubesi Başkanı Mustafa Menteşe de konuşmasında, Belediye Başkanı İsmail Arter’e iş yoğunluğu içinde kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür ederek,  belediyenin yardım ve desteğini aldıklarını ifade ederek, derneğin her zaman belediyenin yanında olduğunu, yapılacak çalışmalarda Gaziler Derneği’ne görev düşmesi halinde yapmaya hazır olduklarını belirtti. Belediye başkanı İsmail Arter’e kendilerine yaptığı ziyaret için teşekkür eden Ali Menteşe belediyeye çalışmalarında başarılar diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ