MÜCAHİT KOMUTANLARI DERNEĞİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ

MÜCAHİT KOMUTANLARI DERNEĞİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’E TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ

Mücahit Komutanları Derneği, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek derneğe yaptığı katkılardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti. Dernek Genel Başkanı Gözkamaş Ergüneş beraberindeki heyetle makamında ziyaret ettikleri Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’le dernek ve Gazimağusa hakkında görüş alışverişinde bulundu.
 
Belediye Başkanı İsmail Arter, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernekle sık sık görüşmelerine rağmen hem Gazimağusa hem genel konularla ilgili bir araya gelip etraflı görüş alışverişi de yaptıklarını söyledi.  Derneğin yaptığı çalışmalara katkı koyduklarını, toplumsal anlamda yapılan işlere destek olmaya devam edeceklerini belirten Arter, ziyaretten duyduğu memnuniyeti bir kez daha tekrarladı.

Mücahit Komutanları Derneği Genel Başkanı Gözkamaş Ergüneş de derneğe gösterdiği ilgi ve verdiği destekten dolayı belediye başkanı İsmail Arter’e teşekkür belgesi verdiklerini ifade ederek, derneğin çalışmalarına ilgi gösteren Başkan İsmail Arter’le çeşitli konularda görüşlerini paylaştıklarını ve katkı koymaya çalıştıklarını belirtti. Ergüneş, Başkan Arter’i 27 Ekim’de yapacakları Mücahit Komutanlarını Anma Törenine davet ederek, kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ