GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER BEYARMUDU BELEDİYE BAŞKANI İLKER EDİP İLE GÖRÜŞTÜ

GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER BEYARMUDU BELEDİYE BAŞKANI İLKER EDİP İLE GÖRÜŞTÜ
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter bugün sabah saatlerinde Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip ile hem Beyarmudu ve Gazimağusa hem de ülke siyaseti ve  24 Hazirandaki yerel seçimlerle ilgili bir görüşme yaptı.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, “değerli can dostum” diye hitap ettiği ve yıllardır dostluklarının devam ettiğini ifade ettiği Başkan İlker Edip ile hem Beyarmudu ve Gazimağusa hem de ülke siyaseti ve  24 Hazirandaki yerel seçimlerle ilgili görüş alışverişi yapmak için bir araya geldiklerini, kısa bir süre öncesine kadar DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu görevinde de bulunan İlker Edip ile görüşme fırsatının faydalı olacağını söyledi. Başkan İsmail Arter, bir komşu belediyesi olan Beyarmudu’nun özellikle kültür-sanatta kat ettiği yolu heyecanla takip ettiğini, Başkan Edip’in önümüzdeki dönemde yoluna devam edeceğine ve başarılarına başarılar ekleyeceğine inandığını ifade etti. Başkan İlker Edip’i başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan Başkan İsmail Arter, Edip’e seçimlerde başarılar diledi.
Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip, uzun zamandır dostlukları olan Başkan İsmail Arter ile seçim sürecini ve  belediyelerin sorunlarını istişare edeceklerini, Başkan İsmail Arter’in başarılı işler yaptığını, kendilerinin de kırsal belediye olarak iyi işler yapmak için uğraş verdiklerini söyledi. Önümüzdeki dönemde de işbirlikleri ve ülkeye yaptıkları katkının devam etmesini temenni eden Başkan Edip, Başkan İsmail Arter’e seçimlerde başarılar diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ