BAŞKAN İSMAİL ARTER PERŞEMBE PAZARI’NDA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN AÇILAN STANDI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN İSMAİL ARTER PERŞEMBE PAZARI’NDA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN AÇILAN STANDI ZİYARET ETTİ
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Gazimağusa Meslek Lisesi’nin lösemili çocukların tedavisinde gerekli olan cihazın alınması amacıyla Perşembe Pazarı’nda açtığı standı ziyaret ederek, sosyal sorumluluk projesine destek verdi. Başkan İsmail Arter, tüketici ile üreticiyi buluşturan önemli bir ticaret noktası olan Perşembe Pazarını gezerek halk ve esnafla da sohbet etti.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Gazimağusa Belediyesi’ne ait Perşembe pazarında sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan çok güzel bir etkinliğe katıldıklarını, Okul müdürü Redif Güvensoy ve öğretmenlerin ülkemizdeki lösemili çocukların ihtiyaç duyduğu bir cihazın alınması için kermesi düzenlenmesinin çok anlamlı olduğunu ifade etti. Başkan İsmail Arter, Perşembe günleri yoğun kalabalığın olduğu Perşembe pazarında yapılan satıştan elde edilecek para ile okulun cihaz konusunda çalışma yapacağını, kendilerinin okulla sürekli temasta olduklarını, kampanyaya da destek verdiklerini ifade ederek, hedeflenen noktaya ulaşılacağını ifade etti. Başkan Arter, kermese katkı koyan okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkür etti.
Okul Müdürü Redif Güvensoy, Başkan İsmail Arter’in kermese verdiği destekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti ve çok teşekkür etti. Yaşları 6 aylıktan 16 yaşına kadar olan lösemili çocukların tedavisinde gerekli olan cihazın alınması için yaptıkları sosyal sorumluluk projesine Başkan İsmail Arter’in büyük destek verdiğini, hedeflenen noktaya ulaşıp belediyenin de sayesinde cihazın alınacağına inanç belirtti ve etkinliğe destek veren Başkan İsmail Arter ve halka teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ